gizlilik sözleşmesi

a. bu sözleşme, alternatip.com ve ona bağlı web sayfaları (bundan böyle alternatip olarak anılacaktır) ve alternatip'i ziyaret eden/kullanan kullanıcılar (bundan böyle tipler olarak anılacaktır) arasındaki gizlilik sözleşmesidir. alternatip'e üye olan tipler bu sözleşmeyi okumuş ve kabul etmiş sayılırlar. bu sözleşme, üyeliğin iptaline kadar geçerlidir.

b. alternatip, tiplerin özel bilgilerinin gizliliğinden sorumlu değildir.

c. alternatip, tipler tarafından verilen bilgileri herkese açık alanlarda kullanabilme ve saklama hakkına sahiptir.

ç. tipler tarafından alternatip'e verilen bilgiler, istatistiksel bilgilere dönüştürmek, reklam ve pazarlama alanında kullanmak, tiplerin genel eğilimlerini belirlemek, alternatip'in içeriğini ve servislerini zenginleştirmek için kullanabilir.

d. tipler, alternatip dahilindeki interaktif alanlarda (profiller, özel mesajlar, fotoğraflar, yorumlar, vb.) özel bilgilerinin güvenliği tamamen tiplere aittir.

e. alternatip, tiplerin site içersindeki bazı hareketlerini takip etmek amacıyla cookie'ler kullanır. bu cookie'ler ve IP adresleri, bazı reklamverenler tarafından bilgi amaçlı olarak saklanabilir.

f. alternatip, link verdiği ve/veya reklamını yaptığı sitelerin gizlilik sözleşmelerinden sorumlu değildir.

g. alternatip, her ne kadar tiplerin şifrelerini korumaya çalışsa da, şifrelerin güvenliği tamamen tiplere aittir.

ğ. alternatip'te yapılan özel mesajlaşmalar sadece ilgili tipler tarafından okunabilir. sadece, site güvenliği söz konusu olduğunda veya şikayet edilmesi durumunda alternatip tarafından görülebilir.

h. alternatip, bu sözleşmede değişiklik yapma hakkını, yine bu sayfada belirtilmek suretiyle saklı tutar.


her hakkı mahfuzdur
©2005-2018 alternatip.com