0 294

forumlar > oyun > the witcher 3: wild hunt

forumlar > oyun > the witcher 3: wild hunt
0 294

05.01.2016 00:04The Witcher 3: Wild Hunt, serinin diğer oyunları gibi Geralt'ın hikâyesini konu alıyor. İkinci oyunun sonunda yaşanan olayların üzerinden altı ay geçer ve Geralt'ın hafızası yerine gelir. Hafızasını geri kazanan Geralt, kayıp aşkı Yennefer'ı aramaya başlar. Ardından Ciri'yi geri getirmek için Emhyr var Emreis'den hayatının en büyük kontratını alır ancak bu hiç kolay olmayacaktır çünkü Ciri'nin peşinde Wild Hunt vardır.


Oyun, açık dünya olarak hazırlanıyor. Wild Hunt'ın haritası, Assassins of Kings'in haritasından 30 kat daha büyük olacak. Haritanın bir ucundan diğer ucuna at ile gitmek yaklaşık 40 dakika sürecek. Oyuncu bu haritada at ve tekne kullanabilecek. Oyunda hızlı yolculuk da bulunacak. Bu sayede oyuncular önceden gittikleri bölgelere zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde gidebilecekler. Oyunun senaryo kısmı 50 saat sürecek. Yan görevlerle birlikte bu süre 100 saat olacak. Oyuncunun verdiği kararlara göre oyun 3 farklı şekilde son bulacak ve her son 1 saat uzunluğunda olacak. Ayrıca yine oyuncunun verdiği kararlara göre oyun 36 farklı şekilde değişecek. Geralt ata binebilecek ve at üzerindeyken dövüşebilecek. Aynı zamanda oyunda dinamik gece/gündüz döngüsü bulunmaktadır.


20.10.2017 22:31
<3

20.10.2017 00:54
Tam olarak buradayım; oyunun başlangıcı denilebilir. Şimdi bu başlığı görüp bir önceki oyun ile bağlantısı olduğunu anladım, acaba bu bağlantı ne kadar büyük ? Grafikler çok hoşuma gitti, ayrıca elamanlar oyun içinTürkçe altyazı yapmışlar.. İşte bu'de kaldığım nokta

feragatname | gizlilik sözleşmesi