0 263

forumlar > müzik > ankara / noxus - the away days & al york

forumlar > müzik > ankara / noxus - the away days & al york
0 263

23.10.2015 13:17
Güzel konser olur bence. Müzik severlere duyulur.

info

The Away Days

Oğuzcan Özen ve Sezer Koç tarafından 2012 yılında kurulan ve Haktan İlhan ile Anıl Atik'in katılımı ile son şeklini alan The Away Days o sene yayınladıkları "How Did It All Start" adlı EP'leri ve "Galaxies" adlı video klipleriyle kendi takipçi kitlesini oluşturmaya başladı. 2013 yılının Mart ayında Amerika’nın Austin kentinde gerçekleşen South by Southwest Festivali'nde gerçekleştirdikleri iki performans sonrası aralarında The Guardian gibi devlerin de bulunduğu yabancı basının ilgisini çektikten sonra, Mayıs ayında gerçekleştirdikleri The Great Escape festivalinin de dahil olduğu iki haftalık İngiltere turnesinden de başarıyla döndüler.

Aralık başında Londra, Brighton ve Bournemouth şehirlerinin dahil olduğu bir İngiltere turnesi ve Red Bull Londra Stüdyoları'nda bir çekimin ardından Belçika'nın Gent kentinde Glimps Festivali'nde sahne alan The Away Days sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Al York

Mayıs ayının sonunda Ankara’da kuruldu. Misuc Office çatısı altında beste çalışmalarına hız kazandırıp ilk konserlerini "Make it Happen" sloganıyla Seğmenler Parkı Amfi Tiyatro’da verdiler. Vokal ve klavyede Alp, gitarda Ediz, davulda Renan, bas ve vokallerde Gizem’den oluşuyor. Kendi bestelerinden oluşan setleriyle sahnede nefes almayı seven bu 4 kişi elektronik, rock, punk ve blues müzikten besleniyor.
- bu mesaj, dark mobson tarafından 13:50 23.10.2015 tarihinde düzenlendi.
23.10.2015 14:56
Bana Foals' ı anımsatan güzel grup. Gidelim hacım.

feragatname | gizlilik sözleşmesi