0 263

forumlar > spor > transanatolia rally raid

forumlar > spor > transanatolia rally raid
0 263

25.06.2015 13:14
Sevgili off-road severler . 4x4 , atv, utv,buggy ya da cross motor sahibi olanlar.. Transanatolia 2010'dan bu yana her sene duzenlenen ve 1 hafta suren konaklamali , kampli , bol adrenalinli, dunyanin dort bir yanindan katilan pilot ve co-pilotlariyla heyecan dolu bir yaris organizasyonu olup her sene farkli rotalarla Turkiye'nin dogal guzelliklerini de gorme firsati yakalayabileceginiz bir yaris organizasyonudur.. Daha cok aydinlanmaniz , fotograf ve videolar icin :

Buyrunuz asagida tarihcesi ve web sitesi www.transanatolia.com
instagram icin = transanatoliaofficial
facebook icin = transanatolia

TransAnatolia kısa sayılabilecek bir süre içinde dünyanın en iyi ralli raid yarışlarından biri olarak anılmaya başlandı. Herşey insanın mücadele duygusuna dayanan ilham verici bir fikirle başladı ve bu fikir bir kere içinde bulunduktan sonra unutulamayacak uluslararası bir spor organizasyonu haline geldi.

İlk yarış 2010 yılında büyük bir başarıyla organize edildi. Türkiye'nin en popüler turistik destinasyonu olan Antalya yarışın startına ve finişine ev sahipliği yaptı.

İkinci yarış selefini gölgede bıraktı ve tüm dünyada ralli tutkunlarınının ilgisini çekti. TransAnatolia, 2011 yılında yarışmacılara Türkiye'nin benzersiz güzelliklerini keşfedebilecekleri bir parkur sundu.

2012 yeni konseptin uygulamaya alındığı yıl oldu. Yarışmacılar, özenle seçilen etaplarda ciddi bir mücadele verirken öte yandan da parkur üzerindeki doğa harikalarını keşfettiler.

Dördüncü yarış, önceki yarışlara benzemesine rağmen yüksek organizasyon kalitesi ile hatırlanacak bir yarış olarak hafızalarda yer etti.

2014'te, beşinci yaş kutlanırken, mevcut etaplara yeni etaplar eklendi ve farklı zorluk seviyeleriyle dolu eşsiz bir parkur sunuldu. Takımların kendi sınırlarını zorladığı macera dolu bu yarışın startına ve finişine başkent Ankara ev sahipliği yaptı.

TransAnatolia, ilgi çekici ve unutulmaz bir deneyim sunmakla kalmaz Türkiye'nin güzelliklerini hayatın içinden, eşsiz kesitlerle göz önüne getirerek ülkenin tanıtımına katkı sağlar. Böylece Anadolu'nun saklı güzelliklerini ulaşılabilir kılar.

Uluslararası bilinirliği günden güne artan TransAnatolia, sunduğu yüksek standartlarla uzun yarışlara hazırlanmayı hedefleyen üst düzey sporcuların beklentilerini karşılarken amatörlerin yeteneklerini geliştirebilmelerine imkan verir.

Yarışın benzersiz etapları en yüksek organizasyon kalitesini ve güvenlik tedbirlerini birarada sunar. Organizasyon ekibi yarışmacıların her türlü gereksinimini en üst düzeyde karşılamak için özveriyle çalışmaktadır. Bu organizasyonun bir yarıştan öteye geçip tüm dünyanın konuştuğu bir etkinlik haline gelebilmesi için başarıyla tamamlanan her organizasyondan sonra hedef daha da yükseltilmektedir.

Gelinen noktada TransAnatolia dünya standartlarında yol notları sunmaktadır. Ayrıca yarışmacılar kesintisiz bir şekilde çalışmakta olan uydu takip sistemiyle izlenmektedir. Uydu takibiyle birlikte çeşitli aktif ve pasif güvenlik tedbirleri mümkün olan en üst düzeyde sağlanmaktadır.

Unutulmaz anlar yaşamak ve eşsiz tecrübeler kazanmak istiyorsanız sizi bu harikulade etkinliğin bir parçası olmaya davet ediyoruz.

Hayatınızın en güzel anlarını geçireceğiniz bu yarış boyunca sunacağımız kusursuz organizasyonun keyfini çıkarın.

TransAnatolia'ya hoş geldiniz!

- bu mesaj, bumblebee tarafından 13:15 25.06.2015 tarihinde düzenlendi.
25.06.2015 14:10
seneye belki daha uygun olur
25.06.2015 14:06
ters derken? her sene degisiyor rota. bu sene de boyle
25.06.2015 13:50
tamam
25.06.2015 13:48
Ağrı yok
25.06.2015 13:41
tavuksulupilav demiş ki:
çok uzun okuyamadım. nerde olcak?
22 Agustos Ankara baslangic ,29 Agustos Ankara bitis

rota su sekilde: Ankara, Tuz Gölü (Konya), Kapadokya (Nevşehir), Akdağlar (Sivas), Otlukbeli Dağı (Erzincan ve Erzurum), Sarıkamış (Kars), Allahuekbar Dağları (Erzurum), Otlukbeli Dağı (Erzincan), Yaylalar (Giresun, Tokat ve Yozgat) ve Ankara. 2800 km kadar bir parkur

feragatname | gizlilik sözleşmesi