0 266

forumlar > genel / off topic > fuatavni kimdir?

forumlar > genel / off topic > fuatavni kimdir?
0 266

14.04.2014 23:40
2014'ün en çarpıcı habercisi şüphesiz ki, Faruk Arslan'dır.
Faruk Arslan'ı da araştırmanızı tavsiye ederim.. Ekşi'nin faruk arslan ile yapmış olduğu bir analizi var fuatavni ile alakalı.

Twitter’da 662 bin takipçiye ulaşan fuatavni kimdir sorusu son aylarda herkesin kafasını kurcalıyor. Başbakan Erdoğan ve danışmanlarını çileden çıkartan bu meçhul şahsı tanıyorum. Bu nedenle kim olduğunu en iyi anlatacak kalemim. Bakalım tahmin edebilecek misiniz?

Fuatavni, yetim hakkı, kamu hakkı, Allah hakkı yiyen, devleti ele geçirmiş halife bozuntusu ve şürakası tepesinde gulül size de haram beyler ve hanımlar diyendir.

Fuatavni, İbni Teymiye’nin devletci İslam zihniyeti ve yanlışına karşı mücadele eden İbni Arabi’nin Mevlana Rumi’nin Niyazi Mısri’nin kalp odaklı İslam’ı, Sufi kelamıdır.

Fuatavni, namaz kılmaz siyasi İslamcıların tebliğ makamını temsil ederek asla doğruların canına okuyamayacağını ve yalancının mumu yatsıya kadar yanar diye söyleyen vaizdir.

Fuatavni, mazlumun ah olmuş bedduasına koşan yiğittir, iki eli kanda olsa zalimin dersini veren, garibanı, fakiri, mağduru sevindiren Ehli Beyt, yani Hz Ali’nin arslanıdır.

Fuatavni, makuliyetin ezici ortak aklı, temiz kalbin vicdanı, ruhumuzun heykeli dikilirken, ruh ile kalp arasında taşıyıcı Latifeyi Rabbaniyelere tecelli bir ulvi ulaktır.

Fuatavni, Nemrud’un kulağından girerek zalimi hak ile yeksan eden küçücük bir sinektir ama sineknamede üstad Said Nursi hazretleri belirtir, mübarek bir temizlik memurudur.

Fuatavni, başbakanın danışmanlarının 2 dönem danıştığı ehli hak akıldır, ancak danışmayı bırakıp şeytanlıkla uğraştıklarını görünce çıkıp kral çıplak diyendir.

Fuatavni, çarıklı evliya milletin şaşmaz gözüdür, halkın iradesini çalanların ensesinde tokattır, başında boza pişiren hakikat tellakıdır, oldukça iyi kese yapıyor.

Fuatavni, sivil vesayeti sona erdiren elmastır, yakıp yıkan nefsini firavunlaştırmış Ejderha’ya demokrasi ayarı verirken, Mehmet Baransu askeri vesayetin karizmasına çizik attı.

Fuatavni, hırsızı, uğursuzu, soyguncuyu, goygoycuyu, yalakayı, dalkavuğu, hasetçiyi, kinciyi, yalancıyı, koğucuyu, kıskanç olan insi ve cinni şeytanları gıcık eden kuldur.

Fuatavni, yeni Türkiye’nin gür sedasıdır, haksızlık karşısında susmayan entelektüelin ve aydının nasıl olması gerektiğini su balığı lümpenlere, hormonlulara göstermiştir.

Fuatvni, gadre uğrayan sessiz çoğunluğun gür çıkan tok sesidir, hakkın şahsı manevisinin keskin kılılcıdır, kimse dev cüssesini zaten istese de yıkamaz.

Fuatavni, Süfyanizme ve Deccalizme karşı onurlu bir mücadele veren meçhul askerdir, rütbesini öteki alemde Peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) takacaktır.

Fuatavni, dindar müslümandır, Allah’ın sadık kuludur, kafirler için değil zalim müslümanlar için yaşasın cehennem diyor, biliyor ki kafirler zaten cehennemde olacaktır.

Fuatavni, olsa olsa müslüman ülkücüdür, olumlu milliyetçilik nasıl olurmuş gösteriyor ve vatana ihanet eden baştaki zalimlerin er geç kaçacacağını biliyor.

Fuatavni, olsa olsa Hak aşığı derviş Alevidir, çünkü Hz. Ali’nin adalet prensibini izliyor, Zülfikar kılıcının iki tarafı da kesiyor, atı düldülün hızına kimse yetişemez.

Fuatavni, onurunu kaybetmiş, izzeti ve şerefi ayaklar altında çiğnenmiş bozuk medya düzenine gazeteci ve yazar mantığına isyandır, hatta iyi bir Komünist bile olabilir.

Fuatavni, şunu yaparsınız twitter’a, bunu yaparsanız youtube’a girersiniz desede siz bakmayın ona, aslında sandıkta ampulü söndürün hepsine girin demek istiyor.

Fuatavni, Allah’ın onurunu satmayan kalemidir. KALEM ve YAZDIKLARINA ANDOLSUN Kİ (/Kalem/Nun:2), O, KALEMİNİ, ONURUNU SATMAYANLARA BİR SELAMDIR.

Fuatavni, YGS Türkiye birincisi Oğuz Türkyılmaz’ın FEM dersanesinden çıkmış olmasının Erdoğan’ı delirttiğine Ankara havasında oynar, Korkma Şakirt! der.

Fuatavni, Firavun’un Ekonomi nazırı Haman ile iyi dosttur ama ekonomiden anlamadığını da bilmektedir, bilir firavunun Rabbi okla avlama macerası boğulmakla sonuçlanır.

Fuatavni, 2. Ramses adlı firavunun sarayında yetişmiş bir Hz. Musa’dır, Ashabı Kehf sahili selamete Kızıldeniz’den taşınırken firavun askerlerine gözetçidir.

Fuatavni, Fatih Sultan Mehmet gibi şairdir ve Fatih nasıl Avni mahlasını kullanan iyi bir avcıysa, oda da firavunu avlamaktan sorumludur, partisini ortadan ikiye biçecektir.

Fuatavni, Hz. Zülkarneyn’in emrindedir, bu nedenle yıkılan İslam surunu onarmak zorundadır, aksi halde bu son karakola düşmanlar girecektir, buna izin veremez.

Fuatavni, Hz. Hızır’dan bilgi aldığı için yakalanması mümkün değildir. Ne cindir nede hinoğlu hindir, belkide bekaları için şehit ettikleri Muhsin Başkanın üşüyen ruhudur.

Fuatavni görevini Hz. Hızır’dan lahuti alemde almış olabilr, Ashabı Kehf’i korumakla yükümlüdür, zira son karakolu savunmak ledünni bir vazifedir Hızır’ın askerinin.

Fuatavni, zulüm görenlerin aradığı mert duruştur, zalime sözünü düz söyler ki mağdur ve mazlum çoğunluk korku duvarını yıksın,zulüm heykeline yeter artık desin.

Fuatavni, aslında toplumun tefessüh etmemiş, bozulmamış duru özü, yalan katılmamış vicdanıdır. Kalplerden akıllardan geçeni doğrudan söyleyen beklentisizdir.

FuatAvni küfürden ve yazım hatasından nefret eder. Çünkü edebiyat masterı yapmıştır, Sufi şiirde uzmandır, siyaseti aslında hiç sevmez.

Fuatavni, Mehdi değildir, Hz. İsa hiç değildir, sadece ben kul oldum, kul oldum, kul oldum diyen bu davanın tozu toprağıdır, ortaya çıkmaz, çıkamaz.

Fuatavni, meşhur 3 bölümlük Matrix filmindeki kurtarıcı NEO olabilir, sistemin içindeki korkulu gerçekliktir, Ajan Smith virüslerine karşı antivirüs programıdır!

Danışmanlar, FuatAvni´yi varsın uydurdukları “paralel”e mensup zannetsinler, halbuki nefesi hepsinin ensesinde dolaşıyor, o, derin devlete karşı derin millettir.

- bu mesaj, electioneering tarafından 23:41 14.04.2014 tarihinde düzenlendi.
14.04.2014 23:50
Korkmadım, titredim.
14.04.2014 23:47
Hepsini okudum
14.04.2014 23:43
tamam

feragatname | gizlilik sözleşmesi