0 257

forumlar > seri ilanlar > gitar dersi izmir

forumlar > seri ilanlar > gitar dersi izmir
0 257

19.02.2014 19:41
Merhaba arkadaşlar,
İzmir-Bostanlı'daki Home stüdyomda gitar eğitimleri veriyorum. Verdiğim eğitim gitar teknikleri, armoni, ses teknolojileri... gibi gitar ile ilgili her dalı kapsamaktadır. Gitar eğitimlerine her seviyeden başlamanız mümkün ve derslerin amacı öğrenciyi sıkmadan sevdiği müzik tarzında egzersizler yaparak en hızlı ve sağlam alt yapıyla ilerlemesini sağlamaktır. Dersler üst seviye ekipmanlarla yapılmaktır.

Kısa Biyografi;
Özgür Türkekul 1984 yılında Izmir'de doğdu. 1998 yılında gitar çalmaya başlayan Özgür profesyonel müzik hayatına 2000 yılında kurulan Disenchant adlı Progressive Rock/Metal grubunun gitaristlerinden biri olarak adım atmıştır. 2007 yılına kadar Disenchant ile başta İzmir olmak üzere İstanbul, Ankara, Eskişehir ve Antalya gibi şehirlerde, aralarında MTV Winterfest, Rock İstanbul, Masstival(Co-Headliner, dream tv canlı yayın), Pentagram 20. Yıl Özel Konseri (Kuruçeşme Arena) gibi önemli etkinliklerin yer aldığı birçok organizasyonda sahne almıştır. Bu süre zarfında Disenchant ile bir demo (Dilemma) bir de albüm (Minds Corrupted) kaydetmiştir. Albüm kayıtları boyunca ATM stüdyolarında, Türkiye'nin en önemli ses mühendislerinden Alp Turaç ve Erim Arkman ile çalışma şansı bulmuştur. 2007-2009 yılları arasında Türk Sanat Müziği (ud) eğitimi alan Özgür 2011 yılına kadar çeşitli bar gruplarıyla (Detone(Umut Kaya), 30 Saniye, Makara...) sahne almıştır.

Bazı Kayıtlarımın linkeri
https://soundcloud.com/ozgur-turkekul
http://www.youtube.com/arayadis

Ders ücretleri 50 liradır ve ders süresi minimum 1 saattir, konunun gereksimine ve öğrencinin ilgisine göre ders süresi 2 saate kadar çıkabilmektedir. Genellikle öğrenciyle derslere başlamadan home stüdyomda yüz yüze görüşme yapıp(kahve içip), dersin işlenişiyle ilgili bilgileri daha detaylı bir şekilde anlatıyorum ve iki tarafında birbirinden memnun kalması durumda derslere takip eden hafta başlıyorum.

0506 2511290 No'lu telefon numarasından bana ulaşabilirsiniz. Özgür

feragatname | gizlilik sözleşmesi